Sky-Terrace In Central Station, 3 Bedrooms

  • 140 μ²
  • 3 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια
  • 7 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια

Το διαμέρισμα Sky-Terrace In Central Station, 3 Bedrooms Νάπολη με 3 υπνοδωμάτια απέχει 1 χλμ. από τον Καθεδρικό Ναό της Νάπολης και 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Garibaldi. Αυτό το διαμέρισμα 140 τ.μ. Έχει τη δυνατότητα να υποδεχτεί 7 άτομα.

Το κατάλυμα περιλαμβάνει μπαλκόνι, χώρο καθιστικού και σαλόνι, και βλέπει στην πόλη. Για την άνεση των επισκεπτών στο διαμέρισμα υπάρχει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες. Θα βρείτε επίσης μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Στο διαμέρισμα Sky-Terrace In Central Station, 3 Bedrooms υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα όπου οι επισκέπτες μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους.

Το Κάστρο του Αυγού απέχει σχεδόν 3 χλμ. απόσταση από το διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει μόλις 1 χλμ. και το αεροδρόμιο ΔιεθΝές ΝάποΛης βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από το διαμέρισμα Sky-Terrace In Central Station, 3 Bedrooms. Μπορείτε επίσης να πάτε στο Εθνικό Αρχαιολογικό Μουσείο της Νάπολι που βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Napoli Piazza Garibaldi βρίσκεται σε απόσταση 250 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Sky-Terrace In Central Station, 3 Bedrooms Νάπολη
Appartamento Nel Centro Di Napoli - Clorinda House
Τιμή μόνο για κινητά

Appartamento Nel Centro Di Napoli - Clorinda House

9.4
Άριστο 36 σχόλια
2 μ από το κατάλυμα
I Love Napoli
Τιμή μόνο για κινητά

I Love Napoli

8.1
Πολύ καλό 75 σχόλια
177 μ από το κατάλυμα
USD 208 USD 187
ανά νύχτα
Casa Vacanza Vanity
Τιμή μόνο για κινητά

Casa Vacanza Vanity

195 μ από το κατάλυμα
USD 108 USD 97
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    4,4 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Naples central train station
    400 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out

    Γεύματα

    • Σνακ Μπαρ
    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Κοινόχρηστη κουζίνα
    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Φύλαξη παιδιών

    Αναψυχή

    • Ηλιόλουστη ταράτσα

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Ειδική αίθουσα καπνίσματος
    • Ανελκυστήρας
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 20:00
    Check-out: από 01:00 έως 10:00
    Αριθμός αδείαςIT063049C2DYVZ2L99
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Sky-Terrace In Central Station, 3 Bedrooms;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Sky-Terrace In Central Station, 3 Bedrooms περιλαμβάνουν San Lorenzo Maggiore Church, Museo Civico Filangeri καθώς και ΠΛατεία Piazza Cavour.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Sky-Terrace In Central Station, 3 Bedrooms;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Sky-Terrace In Central Station, 3 Bedrooms κοστίζει 307€.
    • ❓
      Στο το διαμέρισμα Sky-Terrace In Central Station, 3 Bedrooms προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Sky-Terrace In Central Station, 3 Bedrooms περιλαμβάνουν L'Antica Pizzeria da Michele και Salumeria Gastronomia Geasca Srl και απέχουν μόνο 8 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • ❓
      Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει διαμέρισμα;
      Διαμέρισμα είναι 140 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    4,4 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Naples central train station
    400 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Sky-Terrace In Central Station, 3 Bedrooms Νάπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο